הנגריה החדשה מנוהלת על ידי ערד ברנס, נגר אומן בעל ניסיון רב, מומחה בעבודות נגרות מורכבות ומעוצבות, תוך הדגשת הפן האומנותי ויצירת רהיטים בעיצובים מודרניים ומקוריים.

ערד ברנס נולד בקיבוץ רגבים בשנת 1962 לאבא פסל ולאימא פסנתרנית ומורה למוסיקה. זמן קצר לאחר שרותו הצבאי במסגרת הנח"ל יצא ערד לחפש את עתידו בפריז.

בשנים אלו הקים ביחד עם אחיו, חברה עצמאית לעיצוב פנים, נגרות ושיפוצים.

במשך 20 שנות עבודה אינטנסיבית עם מיטב האדריכלים והמעצבים בעיר פיתח ערד מיומנות גדולה וצבר ידע בכל הקשור לעיצוב ויישום פרויקטים. כישוריו של ערד בשרטוט ובציור עזרו לו מאוד להמחיש ללקוחותיו את רעיונותיו המקוריים. 

במסגרת העבודות שבוצעו בחברה שולב בצוות העובדים נגר מקצועי מנוסה שביצע את כל עבודות הנגרות. ערד הוקסם מהיכולות הבלתי נדלות שטמונות בתחום זה ולמד ממנו את רזי המקצוע. ההתלהבות הייתה גדלה בעיקר בעת הגשמת פרויקטים מיוחדים וביצועים לא שיגרתים.

עשרים ואחת שנים לאחר שעזב את הקיבוץ לפריז, חזר ערד ברנס עם משפחתו ארצה, לקיבוץ רגבים, ופתח את הנגריה החדשה במקום שבעבר הייתה הנגריה הישנה של הקיבוץ.

 

הנגריה החדשה מתמחה בעיצוב וייצור מטבחים, ארונות אמבטיה, ארונות קיר ברים מיוחדים חדרי שינה, חדרי עבודה  ומגוון עבודות מיוחדות בהזמנה אישית ובהתאם לבקשת הלקוח. 

עשרות שנות ניסיון, שירות ברמה הגבוהה ביותר ומקצועיות ללא פשרות.

אנו באים אליכם לכל מקום להצעת מחיר ותכנון ראשוני חינם ללא התחייבות. אנו מתעדכנים ומתחדשים כל הזמן בתחום חומרי הגלם, הפרזול והגמר.

אנו מקפידים על עבודה עם חומרים מובחרים ואיכותיים ורמת גימור גבוהה.

אנו שואפים לייצר עבורכם מוצר איכותי, אסתטי, נקי ומושלם תוך שמירה על מקוריות, שימושיות ומקצועיות.

הנגריה החדשה

 

טל\פקס : 04-6307827

נייד : 054-3083806